Auto-Eco Poznań
600500292 / 600500166
serwis@auto-eco.pl

Kasacja pojazdów


Auto-Eco S.C. zajmuje się skupem aut osobowych, ciężarowych, motocykli oraz ciągników i maszyn rolniczych wszystkich marek i typów. Skupujemy, a następnie złomujemy pojazdy zniszczone, powypadkowe, wyeksploatowane oraz wycofane z użytku, bez względu na rocznik i stan techniczny. Prowadzimy również  sprzedaż części zamiennych pochodzących z demontażu pojazdów. Jako legalnie działający autoszrot mamy wszystkie uprawnienia wymagane do prowadzenia tego rodzaju działalności, co pozwala nam wystawić świadectwo demontażu pojazdu, niezbędne do wyrejestrowania go z ewidencji w wydziale komunikacji oraz w ubezpieczalni.

Nasz plac jest w pełni zabezpieczony przed przedostawaniem się do gleby toksycznych płynów, smarów i olejów pochodzących z demontowanych aut, a wszystkie elementy pojazdów są zabezpieczane i grupowane są w specjalnych pojemnikach oraz kontenerach. Ponieważ nawet 90% części nadaje się do powtórnego wykorzystania, proponujemy sprzedaż części zamiennych do aut ciężarowych, dostawczych i osobowych.

Do dalszej odsprzedaży przeznaczone są tylko części sprawdzone i w pełni sprawne , natomiast podzespoły nie nadające się do dalszej eksploatacji znajdują nowe zastosowanie w zakładach przerobu metali oraz innych surowców wtórnych. Regularnie dostarczamy materiały, z których może powstać coś zupełnie nowego.

Zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy wysokie ceny skupu oraz zapewniamy własny transport.